Konstancin-Jeziorna[0]

Opublikowano: Konstancin-Jeziorna (strategia.konstancinjeziorna.pl)


Strona poświęcona nowej Strategii rozwoju gminy Konstancin-Jeziorna

Utworzona została specjalna strona internetowa, na której będą publikowane wszystkie informacje dotyczące trwających prac nad Strategią rozwoju gminy Konstancin-Jeziorna do 2030 roku.

Rada Miejska Konstancin-Jeziorna podejmując 24 listopada 2021 roku uchwałę nr 443/8/33/2021 w sprawie szczegółowego trybu i harmonogramu opracowania projektu Strategii rozwoju gminy Konstancin-Jeziorna do 2030 roku zainicjowała prace nad projektem strategii. Jest to dokument, który będzie wyznaczał cele i kierunki rozwoju jedynego uzdrowiska na Mazowszu.

Nowa strona internetowa

Aby ułatwić dostęp do informacji osobom zainteresowanym pracami nad Strategią rozwoju gminy Konstancin-Jeziorna, utworzona została specjalna strona internetowa strategia.konstancinjeziorna.pl. Będą na niej publikowane wszystkie bieżące informacje na temat trwających prac. Ponadto na stronie znalazły się artykuły, z których dowiemy się między innymi czym jest strategia rozwoju gminy, dlaczego jak tak ważna dla przyszłości gminy Konstancin-Jeziorna oraz jak można się włączyć w prace nad jej opracowywaniem.

Aktualny stan prac

W najbliższych tygodniach będą dobiegały końca prace przygotowawcze, w tym w ramach zamówienia publicznego zostanie wyłoniona firma, która na zlecenie Urzędu przeprowadzi całą procedurę sporządzania projektu strategii, aż do jego przyjęcia przez Radę Miejską Konstancin-Jeziorna. Jedną z pierwszych rzeczy jakie zrobi wyłoniony wykonawca, będzie zorganizowanie otwartego spotkania dla wszystkich zainteresowanych osób. Spotkanie będzie miało przede wszystkim charakter organizacyjno-szkoleniowy. O dokładnym terminie spotkania poinformujemy wkrótce.

Liczymy na udział mieszkańców

Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w pracach nad sporządzeniem strategii zapraszamy do współpracy. Zgłoszenia należy dokonać poprzez e-mail: strategiaat[2]konstancinjeziorna [dot] pl lub telefonicznie pod numerem 22 484 23 90, 22 484 23 92 lub 22 484 24 11. 


Adres źródłowy: https://strategia.konstancinjeziorna.pl/news/strategia-rozwoju-gminy/strona-poswiecona-nowej-strategii-rozwoju-gminy-konstancin-jeziorna


Adres źródłowy: https://strategia.konstancinjeziorna.pl/news/strategia-rozwoju-gminy/strona-poswiecona-nowej-strategii-rozwoju-gminy-konstancin-jeziorna

Załączniki
  • [0] https://strategia.konstancinjeziorna.plhttps://strategia.konstancinjeziorna.pl/themes/custom/konstancin/logo.svg
  • [1] https://strategia.konstancinjeziorna.pl/sites/default/files/styles/aktualnosci_duze/public/obrazek/2022-02/z%2520loty%2520ptaka%25202_1%5B1%5D.jpg?itok=II-VV0A2
  • [2] https://strategia.konstancinjeziorna.pl/modules/contrib/spamspan/image.gif